عکسهایی از دومین سمینار سال ۱۳۹۴ (بیستم شهریور)

 عکسهایی از دومین سمینار سال ۱۳۹۴ (بیستم شهریور)

wuweitao-seminar-20-6-94-26

۹ دیدگاه

 1. Avatar
  حسین

  سلام سیفو قهرمانی عزیز. حسین از اکادمی مرکزی هستم. اخیرا در اینترنت مطالبی بسیار پیچیده فلسفی از مفهوم یین ویانگ وکاربرد در طب سنتی مطالعه کردم.بطور کلی ایا مفاهیم و نمادهای یین ویانگ را بخواهیم در زندگی خود پیاده کنیم با لحظه لحظه زندگی خود عجین و به کار بندیم چگونه ممکن میشود؟ به عبارتی چگونه الگو و سبک رفتاری خود را با تائو یا یین ویانگ سازگار کنیم. که البته تمام ناراحتی هاوکژیها و برهم خوردن نظم زندگی ناشی از برهم خوردن تعادل یین و یانگ میباشد. که این مطلب را شما به ما اموختید. حال شما چه نظری برای این سوال دارید. ممنون.

 2. Avatar

  ما شا الله سی فو قهرمانی، هر روز جوانتر و شاداب تر و خوش تیپ تر از دیروز

  • سی فو فیروز قهرمانی
   سی فو فیروز قهرمانی

   ممنونم علیرضا عزیز از اینهمه لطفت ولی شادابی من از اینه که حرص پول و مقام و غیره را نمیخورم با اینکه کلی مشکلات دارم و امیدوارم همه هنرجوهامی بتوانند به این حس برسند تا بتوانند در این دنیای بی قانون و زشت زیبایی ها را ببینند و راحت تر زندگی کنند.البته یادمان نرود اثر چی گونگ را فراموش نکنیم.

   • Avatar
    علیرضا

    خیلی خوب میشه که آدم به آرامش شما برسه، شاید خود شما متوجه نباشید اما آرامش روحیتون ضمن کار به شاگردانتون هم منتقل میشه. مثلا من در زمانی که مداوم خدمتتون تمرین میکردم در اوج مشکلات روحی بودم اما هربار بعد از باشگاه احساس سبکی و راحتی میکردم بطوریکه وقتی استرسها و مشکلات بیشتر بود حتی همسرم پیشنهاد میداد که حتما در تمرینات آکادمی شرکت کنم که سبکتر بشم. این نمیتونست صرفا بدلیل تمرین ورزشی و افزایش سروتونین و ریتالین ناشی از ورزش باشه چون در زمانهای قبل که خدمت شما نبودم هیچوقت اثری از آرامش پس از تمرین نبود. جالبه که بعد از چندماه دوری از اکادمی شدیدا به استرسهای زندگی حساس و آسیب پذیرشدم طوریکه با کوچکترین ناراحتی دچار تورم دیسک، آلوپسی و غیره شدم. ان شاءالله بتونیم همه جوره ازتون الگو بگیریم

 3. محسن

  سلام
  جا داره تشکر کنم از استاد عزیز سی فو قهرمانی که علاوه بر آموزش حرکات فیزیکی و جسمی ووی تائو به فکر پرورش دادن ذهن هنر جویان خود نیز هستند …

 4. Avatar

  با سلام خدمت سی فو عزیز
  انتقادی که در مورد سمینار لازم است که گفته شود
  در سمینار همه ی شرکت کنندگان به یک اندازه هزینه کردن و باید شرایط برای همه مساوی باشه ولی در سالن کنفرانس صندلی ها به تعداد افراد شرکت کننده نبود و عده ایی مجبور شدن روی صندلی آهنی بشینن و عده ایی صندلی پلاستیکی و حتی عده ایی روی زمین نشستن و اصلا این شرایط درست نیست.

  • سی فو فیروز قهرمانی
   سی فو فیروز قهرمانی

   با سلام علی عزیز احتمالا شما از مبتدی ها باشید که برایتان این مسئله خیلی مهم شده است که مطرح کردید زیرا این موضوع اصلا ارزش مطرح کردن ندارد چرا که هنرجویان به برگزاری این جلسه اهمیت میدهند نه صندلی چوبی یا فلزی و یا چرمی.همانطور که خود شاهد بودید تعداد صندلی ها به اندازه شرکت کنندگان نبود و در اصل قرار بود تنها افرادی که در درجات بالا بودند در این جلسه شرکت کنند ولی پیشنهاد بنده این بود که همه شرکت داشته باشند تا از این جلسه استفاده کنند.اگر من یک در صد حدس میزدم که برای شما نوع صندلی مهم باشد هیچگاه این پیشنهاد را نمیدادم تا همه بتوانند روی صندلی چرمی بنشینند.

   • Avatar

    سی فو جان برای شخص بنده اصلا مهم نیست که چه شرایطی بود چرا که من بخاطر شخص شما و استفاده از صحبت های شما شرکت کردم و تا آنجایی که میدانم شما به دنبال برگزاری بهترین سمینار ها هستید و این شرایط با این موضوع مغایرت دارد.
    ولی به هر حال میدانم که برگزاری سمینار بسیار کار مشکلی است و زحمات زیادی دارد.و از شما بابت برگزاری سمینار که بسیار مطالب مفید گفته شد تشکر میکنم.

 5. Avatar
  sifu shayanfar

  سی فو جان بحث های علمی که در این سمینار مطرح شد برای همه هنرجویان عالی و جذاب بود.امیدوارم بتونیم قدردان زحماتتون باشیم.

دیدگاهی بفرستید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *