قطع همکاری سازمان وو وی تائو با سی‌فو هادی باغ‌سروی

قطع همکاری سازمان وو وی تائو با سی‌فو هادی باغ‌سروی

در تاریخ چهارم مهرماه، جلسه سازمانی به مدت دو ساعت برگزار شد. در این جلسه مصوب شد که همکاری با سی‌فو هادی باغ سروی دیگر ادامه پیدا نکند. این تصمیم با رای مثبت تمامی اعضای هیئت رئیسه صورت پذیرفت و از این تاریخ به بعد ایشان در سازمان وو وی تائو فعالیت نمی‌کنند و زیر نظر سازمان وو وی تائو نیستند و هیچ سمتی در این سازمان ندارند.

سازمان وو وی تائو برای ایشان آرزوی موفقیت دارد و امیدواریم شاهد موفقیتهای ایشان در ادامه راهشان باشیم.

۱۱ دیدگاه

 1. Avatar

  سلام پس الان اینکه سی فو هادی باغ سروی در پارک ایران زمین شهرک غرب به تدریس وینگ چون مشغول هستند رسمی نیست؟ ولی این تدریس به لحاظ تکنیکی درسته انجام میشه و قابل اعتماد هست اموزش هاشون؟ لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم

  • سی فو فیروز قهرمانی

   با سلام.ما مدت ۵ سال است که ایشان را از سازمانمان اخراج کرده ایم و اتفاقا یکی از دلایل اخراج ایشان همین بود که اموزش ایشان ضعیف بود و موافق اموزش سلاح به مبتدی ها نبود و بسیاری از اموزشها در راستای برنامه اموزشی سازمانی نبود.

 2. Avatar
  رامتین

  دوستان عزیز علت اصلی بیرون امدن استاد بزرگ سیفو هادی باغ سروی به ابنگونه میباشد که در سازمان سیفو قهرمانی کسی توان ایستادن در مقابل اقای باغ سروی رو نداشتن و این برای سازمان روی خوشی نداشت و منجر به بیرون انداختن شد …

  • سی فو فیروز قهرمانی

   آخر کدام احمقی چنین تصوری دارد؟همین الان هم این باصطلاح استاد توان مقابله در برابر سی فو های سازمان بنده را ندارد چه برسد یکسال پیش . واقعا که بعضی از شماها چقدر بامزه و مسخره هستید!!! البته همه میدانند که ایشون بیرون نیامدند بلکه بنده عذرشان را خواستم والا اینقدر سوزش نبود که نیازی به این ادعاهای خنده دار بچگانه باشد.

 3. Avatar

  هر از گاهی که سری به این سایت میزنم میبینم با یکی از سیفو ها قطع همکاری کردین … دلیلش چیه واقعا

  • Avatar
   میثم قربانی

   کلا دو تا از سیفو ها از سازمان رفتن بیرون.
   سیفو اسماعیلی که برای زدن سبک خودشون از سازمان جدا شدن.
   سیفو باغ سروی هم توسط هیئت رئیسه کنار گذاشته شدن. دلایل کنار گذاشتنشون هم سیفو قهرمانی در کامنتهای زیر توضیح دادن. دلیل دیگه ای میخواین؟

   • سی فو فیروز قهرمانی
    سی فو فیروز قهرمانی

    میثم عزیز احتمالا یرخی به دنبال حاشیه هستند و شنیدن جوابی صریح و منطقی برایشان دشوار است.البته به محض اینکه شما حاشیه بروید صدایشان بلند میشود که چرا شما به حاشیه میروید.خلاصه روزگار سختی است با این مردم کنار آمدن و در صلح و صفا و دوستی زندگی کردن.

 4. Avatar

  ایشون تو ابماس هم که زیر دستشون بودیم گنده تر از سطحش عمل کرد و کنار گذاشته شد.اینجا هم همینطور بوده احتمالا.الکی کسی رو از جاییی کنار نمیزارن.

 5. Avatar
  حمید

  واقعا حیف، صد حیف، هزار حیف. نمی دونم . چرا ریزش در وو وی تائو زیاد است؟

  • سی فو فیروز قهرمانی
   سی فو فیروز قهرمانی

   این ریزش نیست وقتی کسی قوانین سازمان مارا رعایت نکند کنار گذاشته میشود و برایمان مهم نیست که در چه سطحی باشد زیرا نبود یک شخصی که همکاری نمیکند از بودنش و تکروی کردن بهتر است.

  • سی فو فیروز قهرمانی
   سی فو فیروز قهرمانی

   این ریزش نیست بلکه تصفیه است.شما برای ساختن یک عمارت نیاز به مواد خاصی دارید که از آلیاژ مورد نظرتان باشد و در صورت مشاهده ناخالصی بایدآنها را تصفیه کنید تا عمارتتان آنطور که میخواهید ساخته و پرداخته شوند نه آنطور که میخواهند.

دیدگاهی بفرستید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *