مقاله ها

در این بخش شما می توانید مقالات مرتبط با وو وی تائو و یا مرتبط با دیگر رشته های رزمی را مطالعه کنید. در صورتیکه مایل هستید مقاله شما در قسمت مقالات سایت قرار بگیرد ، آنرا به صورت کامل و بدون ایرادات املایی و نگارشی به آدرس info@wuweitao.ir ایمیل نمایید تا با نام خودتان بر روی سایت قرار بگیرد. مقاله شما پس از بازبینی و تایید ” سی فو قهرمانی ” بر روی سایت قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که این سایت در انتشار یا رد مقاله ارسالی شما مختار است و هیچ تضمینی برای انتشار مقاله ارسالی شما پس از دریافت آن داده نمی شود.


سبکهای ورزش رزمی=ضعیف کشی

ارسال توسط در ۱۰ دی ۱۳۹۵ در مقاله ها | ۴ دیدگاه

سبکهای ورزش رزمی=ضعیف کشی

سالهای بیشماری است که سبکهای مختلف رزمی ابداع شده اند و در سطح جهان توسط بیشماری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد . افراد زیادی در این سبکها به رتبه استادی رسیده اند و مقالات بسیاری درمورد فنون و روشهای حمله و دفاع نوشته شده است .

ادامه مطلب

هنر استفاده از انرژی مغناطیسی بر روی بدن به روش چی گونگ

ارسال توسط در ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در مقاله ها, مهمترین ها | ۲ دیدگاه

هنر استفاده از  انرژی مغناطیسی بر روی بدن به روش چی گونگ

با پیشرفت تکنولوژی و ساخت ابزارهای جدید الکتریکی و گسترش مراکز صنعتی، انسان، همواره تحت تاثیر امواج الکترومغناطیسی با طیف های فرکانسی مختلف قرار می گیرد و این امواج بر روی ساختار های بدن تاثیرات گوناگونی بر جای می گذارند. امروزه زندگی اکثر افراد با این امواج آمیخته شده است و تقریبا تمامی لوازم موجود در پیرامون انسان به نحوی از خود امواج الکترومغناطیسی ساطع می کنند.

ادامه مطلب

سازمان جهانی در مورد سبکهای کونگ فو یعنی چه؟

ارسال توسط در ۲۳ آذر ۱۳۹۵ در اخبار آکادمی, اطلاعیه ها, مقاله ها | بدون دیدگاه

سازمان جهانی در مورد سبکهای کونگ فو یعنی چه؟

یکی از مطالبی که در میان سبکهای کونگ فو مخصوصا وینگ چون در ایران مطرح میباشد موضوع سازمان جهانی است.در ایران بسیاری به داشتن سازمان جهانی اکتفا کرده و خود را معتبرتر از دیگر سبکها میدانند در صورتی که این موضوع کاملا بیمورد میباشد زیرا اصلا کونگ فو سازمان جهانی به آن عنوان معروف همانند کمیته بین المللی...

ادامه مطلب

فیزیولوژی چی گونگ

ارسال توسط در ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ در مقاله ها, مهمترین ها | بدون دیدگاه

فیزیولوژی چی گونگ

فیزیولوژی،مطالعه ساختمان بدن و چگونگی عملکرد آن است و اثرات آنی و دراز مدت تمرین و مشارکت ورزشی بر دستگاههای مختلف بدن که شامل تغییراتی همچون: افزایش ضربان قلب، تنفس،حرارت بدن و ... است را مورد بررسی قرار می دهد.

ادامه مطلب

راهبردهای تغذیه ای

ارسال توسط در ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ در مقاله ها, مهمترین ها | بدون دیدگاه

راهبردهای تغذیه ای

از نظر علمی تغذیه عبارت است از مجموعه فعل و انفعالاتی که موجب می‌شوند موجود زنده مواد مغذی را دریافت داشته و آنها را به مصرف رشد و نمو و نوسازی بدن برساند و انرژی لازم برای انجام اعمال حیاتی و سایر فعالیت‌های مربوطه را تأمین کند.

ادامه مطلب

خود سازی با طعم هنرهای رزمی

ارسال توسط در ۲۰ دی ۱۳۹۴ در مقاله ها, مهمترین ها | ۲ دیدگاه

خود سازی با طعم هنرهای رزمی

مرد" تائو " فقط زمانی از بازوهایش استفاده می کند که راه چاره ی دیگری نداشته باشد و در مبارزات خود، اصلا احساس شور و شعف نمی کند. اگر از مبارزات خود احساس شادی کند، به این معنی است که از کشتار انسان ها لذت می برد.کسی که از قربانی کردن انسان ها خوشحال شود نمی تواند اراده ی خود را نشان دهد ( تائو ته چینگ / تالیف: لائوتزو).

ادامه مطلب

تاثیر هنر وو وی تائو بر گسترش عملکرد نیمکره های مغز

ارسال توسط در ۱۰ آذر ۱۳۹۴ در مقاله ها, مهمترین ها | ۵ دیدگاه

تاثیر هنر وو وی تائو بر گسترش عملکرد نیمکره های مغز

مغز،مجموعه آنتن هایی است که اطلاعات حواس مختلف داخلی وخارجی بدن را به کالبدهای مختلف وجودی انسان مانند کالبد ذهنی (بخش ادراکات)، کالبد روانی (بخش احساسات)، وسایر کالبدها مخابره کرده یا از آن ها دریافت وبه زبان جسم ترجمه می کند.

ادامه مطلب

” حرکات اصلاحی در چی گونگ به روش وو وی تائو “

ارسال توسط در ۲۰ آبان ۱۳۹۴ در مقاله ها, مهمترین ها | ۲ دیدگاه

” حرکات اصلاحی در چی گونگ به روش وو وی تائو “

حرکات اصلاحی در چی گونگ به مجموعه حرکات کششی و تقویتی اطلاق می شود که انجام آنها ، ضمن تقویت عضلات و یا ایجاد کشش در آنها، باعث تغییر شکل در جهت اصلاح مفاصل و عضلات و در نتیجه وضعیت بدنی مطلوب می گردد.

ادامه مطلب

آشتی با چی گونگ

ارسال توسط در ۶ آبان ۱۳۹۴ در مقاله ها, مهمترین ها | ۲ دیدگاه

آشتی با چی گونگ

” آشتی با چی گونگ “ انسان در یک مغناطیس بزرگ به نام کره زمین زندگی می کند که بطور ناخواسته و با پیشرفتهای علمی و زندگی مدرن و تکنولوژیهای جدید ، این نیروی مغناطیسی دچار بی نظمی و اختلال گشته است. سطح سلامتی بدن انسان به شدت تحت تاثیر نوسانات میدان های مغناطیسی اندام های مختلف است که خود این میدان ها...

ادامه مطلب