دومین دوره مسابقات وو وی تائو

دومین دوره مسابقات سازمان WuWei Tao به زودی برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات به طور اختصاصی با سلاح(چوب) برگزار خواهد شد و هنرجویان از هر درجه ای می توانند در آن شرکت کنند. لازم به ذکر است که تمامی قوانین و مقررات و نحوه امتیازگیری به مربیان حاضر در تمرینات ماهانه مربیان آموزش داده شده است و اطلاعات تکمیلی را می توانید از مربی خود دریافت نمایید. این مسابقات برای اجرا در تاریخ بیست و سوم خرداد ماه (در صورت عدم بروز مشکلات ناگهانی) برنامه ریزی شده است. اطلاعات تکمیلی و نحوه ثبت نام و سایر نیازمندی ها از طریق سایت اعلام خواهد شد.

اگر واقعا احساس می‌کنید در استفاده از چوب مهارت دارید خود را برای رویارویی با حریفان آماده کنید

2 Responses

 • ممنون بابت برگزاری دور دوم مسابقات اما زمان برگزاری مسابقات مناسب نیست
  و همزمان با امتحانات دانشگاه هاست

  • با سلام
   این جواب آقای رنجبری است که به علت بی محتوا بودن نوشته ها تنها به دادن جوابی بسنده میکنم و نیازی نیست نوشته های بی سر و ته هر کسی را در سایتمان نمایان کنم.آقای رنجبری نه شما و نه هیچکدام از افرادی که نام بردید و حتی نه اون دایی شما که فکر میکنید بروس لی هستند در حدی نیستید که حتی با یکی از مربی های من توان مقابله داشته باشند شما تنها هدفتان این بود که ما آن نوشته های بی سر و ته و توهین آمیزتان را در سایتمان به نمایش بگذاریم تا کمی از این نظر احساس شجاعت کرده و در انظار عمومی خودنمایی کنید زیرا افرادی مانند شما که قدرت مبارزه ندارند تنها با نوشتن خودنمایی میکنند بخصوص که از افرادی تعریف کردید که نه شخصیت اجتماعی دارند و نه قدرت رزمی.
   فکر میکنم تا حدی که بتوانم منظورم را برایتان روشن کنم نوشتم که بدانید شما اصلا عددی نیستید که چنین اظهارات بزرگتر از دهانتان کرده اید.خدا همه شما را که در خواب غفلت هستید به راه راست هدایت کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *