عکسهایی از تمرین ماهانه مربیان (۲۳ اسفند ۱۳۹۲)

جمعه بیست و سوم اسفندماه ۱۳۹۲ آخرین جمعه سال ۱۳۹۲ بود که طبق معمول گذشته تمرین ماهانه مربیان برگذار شد. برنامه این ماه در سالن تمرین سی هینگ سیاوش غضنفری واقع در محله جوادیه برگذار شد که متاسفانه بسیاری از مربیان در این تمرین حضور نداشتند. از مربیان فعال زیر نظر سی‌فو قویدل هیچ کدام در این تمرین حضور نداشتند و خود ایشان نیز کاملا غیر موجه و بدون هماهنگی قبلی در این سمینار حاضر نشدند. سی‌فو باغ سروی نیز در این سمینار حضور نداشتند. همچنین سی‌فو شایان فر نیز خودشان در این سمینار شرکت نکردند. بسیاری از مربیانی که در سازمان حضور دارند و در حال آموزش دادن هستند چه در تهران و چه در شهرستانها  در این تمرینات ماهانه حضور پیدا نکردند. تمرین این ماه متاسفانه با حضور ۵ مربی برگذار شد که شدیدا با اعتراض و عصبانیت سی‌فو قهرمانی همراه بود. طبق صحبتهایی که سی‌فو قهرمانی در حین این جلسه تمرینی انجام دادند، مشخص شد که در سال جدید سخت گیریهایی  به مراتب شدید تر در بسیاری از موارد در سازمان انجام خواهد شد که تمرینات ماهانه مربیان یکی از این موارد خواهد بود. و عواقب عدم حضور مربیان در این تمرینات ماهانه بر گردن خود آنها خواهد بود.

آیا واقعا حضور در تمرینات رفع اشکال مربیان که در آن ۴ ساعت به صورت فشرده تمرین و یاد آوری تکنیک شده و ایرادهای مربیان برطرف می گردد انقدر سخت و سنگین است که مربیان به همین راحتی و بدون هیچ دلیل و هماهنگی از زیر آن شانه خالی می کنند و فرار می کنند؟

اگر مربیان نسبت به هر یک از موارد و یا شرایطی که بر سیستم اجرایی تمرینات مربیان وجود دارد اعتراضی دارند می توانند این اعتراض را به صورت کتبی یا شفاهی به آکادمی مرکزی اعلام نمکایند تا به آن رسیدگی شود. بدیهی ست که در صورتی که اعتراضی ندارید آن را به طور کامل پذیرفته اید و باید در آن شرکت کنید.

عکسهایی از تمرینات:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *