عکسهایی از دومین سمینار سال ۱۳۹۴ (بیستم شهریور)

 عکسهایی از دومین سمینار سال ۱۳۹۴ (بیستم شهریور)

wuweitao-seminar-20-6-94-26

9 Responses

 • سلام سیفو قهرمانی عزیز. حسین از اکادمی مرکزی هستم. اخیرا در اینترنت مطالبی بسیار پیچیده فلسفی از مفهوم یین ویانگ وکاربرد در طب سنتی مطالعه کردم.بطور کلی ایا مفاهیم و نمادهای یین ویانگ را بخواهیم در زندگی خود پیاده کنیم با لحظه لحظه زندگی خود عجین و به کار بندیم چگونه ممکن میشود؟ به عبارتی چگونه الگو و سبک رفتاری خود را با تائو یا یین ویانگ سازگار کنیم. که البته تمام ناراحتی هاوکژیها و برهم خوردن نظم زندگی ناشی از برهم خوردن تعادل یین و یانگ میباشد. که این مطلب را شما به ما اموختید. حال شما چه نظری برای این سوال دارید. ممنون.

  • ممنونم علیرضا عزیز از اینهمه لطفت ولی شادابی من از اینه که حرص پول و مقام و غیره را نمیخورم با اینکه کلی مشکلات دارم و امیدوارم همه هنرجوهامی بتوانند به این حس برسند تا بتوانند در این دنیای بی قانون و زشت زیبایی ها را ببینند و راحت تر زندگی کنند.البته یادمان نرود اثر چی گونگ را فراموش نکنیم.

   • خیلی خوب میشه که آدم به آرامش شما برسه، شاید خود شما متوجه نباشید اما آرامش روحیتون ضمن کار به شاگردانتون هم منتقل میشه. مثلا من در زمانی که مداوم خدمتتون تمرین میکردم در اوج مشکلات روحی بودم اما هربار بعد از باشگاه احساس سبکی و راحتی میکردم بطوریکه وقتی استرسها و مشکلات بیشتر بود حتی همسرم پیشنهاد میداد که حتما در تمرینات آکادمی شرکت کنم که سبکتر بشم. این نمیتونست صرفا بدلیل تمرین ورزشی و افزایش سروتونین و ریتالین ناشی از ورزش باشه چون در زمانهای قبل که خدمت شما نبودم هیچوقت اثری از آرامش پس از تمرین نبود. جالبه که بعد از چندماه دوری از اکادمی شدیدا به استرسهای زندگی حساس و آسیب پذیرشدم طوریکه با کوچکترین ناراحتی دچار تورم دیسک، آلوپسی و غیره شدم. ان شاءالله بتونیم همه جوره ازتون الگو بگیریم

 • سلام
  جا داره تشکر کنم از استاد عزیز سی فو قهرمانی که علاوه بر آموزش حرکات فیزیکی و جسمی ووی تائو به فکر پرورش دادن ذهن هنر جویان خود نیز هستند …

 • با سلام خدمت سی فو عزیز
  انتقادی که در مورد سمینار لازم است که گفته شود
  در سمینار همه ی شرکت کنندگان به یک اندازه هزینه کردن و باید شرایط برای همه مساوی باشه ولی در سالن کنفرانس صندلی ها به تعداد افراد شرکت کننده نبود و عده ایی مجبور شدن روی صندلی آهنی بشینن و عده ایی صندلی پلاستیکی و حتی عده ایی روی زمین نشستن و اصلا این شرایط درست نیست.

  • با سلام علی عزیز احتمالا شما از مبتدی ها باشید که برایتان این مسئله خیلی مهم شده است که مطرح کردید زیرا این موضوع اصلا ارزش مطرح کردن ندارد چرا که هنرجویان به برگزاری این جلسه اهمیت میدهند نه صندلی چوبی یا فلزی و یا چرمی.همانطور که خود شاهد بودید تعداد صندلی ها به اندازه شرکت کنندگان نبود و در اصل قرار بود تنها افرادی که در درجات بالا بودند در این جلسه شرکت کنند ولی پیشنهاد بنده این بود که همه شرکت داشته باشند تا از این جلسه استفاده کنند.اگر من یک در صد حدس میزدم که برای شما نوع صندلی مهم باشد هیچگاه این پیشنهاد را نمیدادم تا همه بتوانند روی صندلی چرمی بنشینند.

   • سی فو جان برای شخص بنده اصلا مهم نیست که چه شرایطی بود چرا که من بخاطر شخص شما و استفاده از صحبت های شما شرکت کردم و تا آنجایی که میدانم شما به دنبال برگزاری بهترین سمینار ها هستید و این شرایط با این موضوع مغایرت دارد.
    ولی به هر حال میدانم که برگزاری سمینار بسیار کار مشکلی است و زحمات زیادی دارد.و از شما بابت برگزاری سمینار که بسیار مطالب مفید گفته شد تشکر میکنم.

 • سی فو جان بحث های علمی که در این سمینار مطرح شد برای همه هنرجویان عالی و جذاب بود.امیدوارم بتونیم قدردان زحماتتون باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *