نقش فرمها در ورزشهای رزمی

با نگرشی بر جهان پیرامونمان خواهیم دید که خداوند حکیم مخلوقات خویش را با برنامه ای ویژه وکاملا حساب شده در مسیر تکاملی شان هدایت می نماید وانسان نیز با پایبندی به این اصول و برنامه ها می تواند مسیر پیشرفت و بهبود زندگیش را هموارتر نماید.
گاها شاهد هستیم که دستکاری انسان در برنامه ریزی طبیعت مشکلاتی را به بار می آورد، طوری که چرخه ی طبیعی به هم خورده و خللی در زیبایی این آفرینش با ارزش و کلیه ی آفرینش هایی که زنجیر وار به هم متصل اند و تحت تاثیر الگوهای رفتاری هم قرار دارند ایجاد می گردد.
و اینجاست که نقش برنامه ، طرح و قانون و بکارگیری آن در زندگی و پایبندی به اصول آن آشکارتر می گردد.
در عصر ارتباطات و تکنولوژی نیز واژه ای داریم به نام زبان برنامه نویسی، از خصوصیات بارز این برنامه که معمولا توسط رایانه بکار گرفته می شود، پایین آوردن درصد خطاها و بالا بردن راندمان کاری است.

forms
نقش فرم ها وکاتاها نیز در ورزش های رزمی به مانند برنامه ای است که سبب می گرد نظم و زیبایی بر اجرای حرکات و فنون حاکم باشد و یاد گیری و به ذهن سپردن تکنیک و تاکتیک های بیشمار آسان گردد، وهمچنین سبب می گردد بتوان سوالاتی را که از جانب هنرجویان و متفکران مطرح می گردد را با الهام از منبعی که همانند دایرة المعارف یا پردازشگری که به پاسخ سوالا ت به صورت قانونمند واصولی می پردازد و جواب اکثریت پرسش ها را در بطن خویش دارد و بدین منظور شکل گرفته است پاسخ گو باشیم.
سیزدهم مرداد ۱۳۹۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *