آدرس و کروکی محل برگزاری سومین سمینار سال ۱۳۹۳

سومین سمینار سال ۱۳۹۳ طبق اطلاعیه های قبلی در تاریخ معین شده از قبل برگزار خواهد شد. آدرس دقیق و کروکی محل برگزاری سومین سمینار سازمان وو وی تائو در سال ۱۳۹۳ را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

 آدرس: میدان بهمن(کشتارگاه سابق) – به طرف نواب(لاین کند رو) – خیابان هوشنگ اسم زمانی(ده متری اول جوادیه) – مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای گمنام – سالن فوتسال

جهت مشاهده بزرگتر عکس روی آن کلیک کنید

add

2 Responses

  • سلام.ضمن عرض خسته نباشید به همه ورزش دوستان خصوصا سبک خودمون ووی تاو.جساراتا خواهشمندم یک مکان مناسب تری جهت سمینار محیا گردد.سالن فوتسال از لحاط سرمایش و گرمایش و مکانی زیاد خوب به نظر نمیرسید.شاید بخواهیم تعدادی میهمان برای آشنایی با سبک و معرفی جهت آموزش دعوت کنیم.باید یه جایی باشه این امر شدنی باشه.یه رختکن یا یه صندلی اونجا نداشت.

    • با سلام محمد عزیز.لطفا میهمانانتان را برای دیدن تمرینات و فنون سبک وو وی تائو به سر کلاس تمرینتان دعوت کنید نه سمینار.چرا که در سمینار جز آزمون چیز دیگری برای مشاهده وجود ندارد و برای آنها نیز چیز جالبی نخواهد بود پس لطفا در سمینارها میهمان دعوت نکنید که از پذیرفتنش معذوریم.درمورد سالن هم باید بگویم ایرادی نداشت فقط آنطور که شما عادت به یک جای گرم و نرم کرده بودید نبود ولی توجه کنید که شما باید روحیه ای داشته باشید که با هر شرایطی خود را سازگار دهید والا رزمی کار یعنی چه؟ ماکه مثل دیگران نخواستیم شما به کویر بروید و گرسنه و تشنه تمرین کنید ویا روی آتش راه بروید ویا آجر و یخ بشکنید ولی حداقل تحمل یک سالن ورزشی نه چندان شیک و گرم و نرم راداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *