آنتی ویروس

آنتی ویروس سازمان ” سی فو قهرمانی ” دیگر فعال شده است و ویروسهای مخرب را زودتر از موعد ردیابی کرده و از جمع دوستانه اعضای هنرجویان حذف می کند.
در سمینار ۲۷.۰۲.۱۳۹۲  ، ” سی فو قهرمانی ” برای اولین بار اقدام به رسواگری یکی از این ویروسها نموده و از جمع هنرجویان به بیرون پرت کردند.
شخصی بنام حمید بختیاری که سالها زیر نظر “سی هینگ عسگری” آموزش می دید به دلایل نا معلوم که احتمالا ذات کثیف نفسانی باید بوده باشد ، ماهها اقدام به جاسوسی برای فردی بنام حمید کبیری می کرد و بلافاصله پس از پایان کلاس تمرینی در یک پارک با حمید کبیری که ۲ سال پیش با وضعی فجیع و با بدترین شکل از سازمان ” سی فو قهرمانیاخراج شد ملاقات کرده و فنون وو وی تائو را به این شخص آموزش می داد و همچنین بی حرمتی را بیشتر کرده  و مدتی بود که اقدام به بردن هنرجویان سی هینگ عسگری برای او می کرد و برای او در پارک شاگرد جمع می کرد.
سی فو قهرمانی ” از ماه ها پیش که به این موضوع پی بردند منتظر رسیدن چنین روزی در سمینار ماندند تا در حضور هنرجویان دست این جاسوس کثیف را رو کرده و درس عبرتی به کسانی بدهند که اقدام به چنین کارهایی در سازمانشان می نمایند.
ناگفته نماند که همین شخص حمید کبیری که همانند بقیه آقایان اخراجی خود را ” استاد ” می نامند پشت سر ” سی فو قهرمانی “ به شاگردانش می گویند که ” سی فو قهرمانی ” تمام فنون را به اشتباه آموزش می دهد و اصلا از آدمک چوبی اطلاعی ندارد ولی در خفا جاسوس می فرستند تا فنون ایشان را فرا گیرند.

آخر چرا اینقدر علاقه به فنون غلط دارند؟ الله اعلم

2 Responses

 • واقعا همچین کاری میکنن؟! 😮
  بچه بازیه مگه؟ چه خبره؟
  چرا انقد هرکسی تو ایران به استاداش بی حرمتی میکنه؟؟!
  سریع هم قهر میکنن میشن استاد و یه سبک میزنن!
  خیلی ها حتی تو سبکهای دیگه اینجوری دیدم ازینکارها میکنن!

  • با سلام.درست نوشتی بچه بازیه.چون اینهایی که چنین کاری میکنند کاملا کوتاه نظر هستند و از هنر رزمی تنها بزن بزنش رو میخوان و احساس استادی میکنند در حالی که فلسفه انسانسازی در این روشها بسیار با اهمیت تره و هنرجویان به نسبت رشد انسانی رشد جنگجویی میکنند و یک جنگجوی واقعی یک فرد وفادار و آینده نگر میشه نه بچه صفت و کوتاه بین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *