آغاز به کار آکادمی مرکزی در آدرس جدید

به اطلاع هنرجویان و دوست داران هنر رزمی وو وی تائو می رساند که آکادمی مرکزی به زودی با انتقال به آدرس ثابت و جدید خود شروع به کار خواهد کرد. محل تمرین آکادمی مرکزی به خیایان مطهری(تخت طاووس) منتقل شده است و از ایتدای شهریور ماه هنر جویان می توانند در محل اختصاصی آکادمی شروع به فعالیت کنند. آدرس دقیق به همراه کروکی محل جدید به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

قابل ذکر است که در آکادمی جدید همانند سابق کلاسهای آقایان و بانوان به صورت مجزا و در زمانهای تعیین شده برگزار خواهد شد.

همچنین کلاسهای چی کونگ برای آقایان توسط سی‌فو قهرمانی برگزار خواهد شد.

کلاسهای پیلاتس و چی کونگ برای بانوان برگزار خواهد شد و مربی بانوان سی جه نوروزی به آموزش بانوان می پردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های سی‌فو قهرمانی تماس بگیرید.

اطلاعات تکمیلی و ساعت برگزاری کلاسها آقایان و بانوان متعاقبا در سایت اعلام خواهد شد.

آکادمی مرکزی در آدرس جدید

14 Responses

 • سلام استاد من بوکس و کیک بوکس کار کردم ولی این ورزشها نه سلاح داره و نه دفاع شخصی کاملی داره در مبارزه و درگیری و دفاع از خود به نظرتون رشته شما قوی تره و از چه نظر

  • با درود
   بستگی دارد که ما قوی بودن یک سبک را چطور تعریف کنیم . سبکی قوی است که توانایی اجرای تئوری های خود را در مقابل هرنوع حمله ای داشته باشد. اکثر سبک‌ها تنها در مقابل همدیگر و بر اساس همان شکل حملات و اجرای کلاسیک فنون ، توانایی مقابله دارند ولی اگر نوع حملات و ضربات به اشکال مختلف باشد توانایی مقابله با آنها را با اجرای فنون خود ندارند در نتیجه این سبک‌ها به درد مبارزه نمیخورند بلکه تنها برای اجرای فنون در غالب باشگاه و در حد نمایش توانا هستند. سبک وو وی تائو در مقابل هر نوع سبکی تئوری خود را به عمل میرساند و اجرای فنون در مقابل هر نوع حمله اعم از کلاسیک یا غیر کلاسیک قابل اجرا می باشد.

  • با سلام . ما در آکادمی مرکزی و آکادمی استان البرز در کرج کلاس بانوان هم داریم و شما میتوانید در این کلاسها شرکت کنید.اگر شروع کردید و بعد از مدتی نیاز به کلاس خصوصی داشتید میتوانید با ما درمیان بگذارید ولی برای شروع لطفا ابتدا در کلاس بانوان کارتان را آغاز کنید.

 • سلام خدمت شمادرشیرازنمایندگی سبک وجودداردوایابرای اموزش محدودیت سنی هست باتشکر

  • با سلام نخیر در شیراز نماینده ندریم.برای آموزش سبک ما هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و برخلاف دیگر سبکها هرچه سن بالاتر رود بعلت تجربه بیشتر و فنی تر شدن فرد توانایی بالاتر میرود.

 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اساتید محترم آدرس باشگاه های داخل تهران رو بدید ممنون میشم و میزان شهریه و مدارک لازم برای ثبت نام رو بنویسید ممنون میشم

  • با سلام ما در منطقه صادقیه و در شهر ری و پاسداران و در کرج مرکز آموزشی داریم و شما میتوانید با در نظر گرفتن موقعیت مکانیتان یکی از این مراکز را انتخاب کنید و برای اطلاعات بیشتر از زمان و هزینه کلاسها لطفا با شماره های زیر تماس حاصل کنید .
   صادقیه : 09128456970 – شهرری : 09122457415 – پاسداران : 09125759545 – کرج : 09123686344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *