استان قزوین هنوز بدون نماینده است

قابل توجه علاقه مندان وو وی تائو در استان قزوین

پیرو خبر قبلی در تاریخ ۶ دی که قرار بود آقای فرزان لاجوردی به عنوان نماینده استان قزوین انتخاب شوند، متاسفانه ایشان شرایط لازمه برای کسب نمایندگی را نداشتند و هم اکنون نیز هیچگونه فعالیتی در سازمان وو وی تائو ندارند (نه هنرجو و نه مربی) و متاسفانه هم اکنون استان قزوین بدون نماینده می باشد.

6 Responses

  • سلام استاد میخواستم بدونم نماینده در قزوین دارید بنده بسیار مشتاقم که در سبک شما کار کنم

  • با سلام خدمت سیفو قهرمانی. از شما عاجزانه خواهش میکنیم یه نماینده برای قزوین انتخاب کنید. من و تعداد زیادی از دوستام طرفدار پروپاقرص این هنر رزمی هستیم و شدیدا علاقه داریم آموزش ببینیم ولی بخاطر شرایط درس و دانشگاه و کار برامون ممکن نیست که برای آموزش به تهران یا کرج بیایم. توروخخخخدا به فکر ما هم باشید آخه دق مرگ شدیم ازبس حسرت خوردیم. ما بازم منتظر میمونیم چون به شما ایمان داریم.

    • با سلام.دوست عزیز ما تا بحال چندین نماینده برای قزوین داشتیم ولی همه آنها توزرد از آب درآمده اند و متاسفانه دیگر اعتباری به همشهری های شما نیست چون همه آنها پس از مدتی بخاط نفس ضعیفشان که تشنه شهرت شده اند اقدام به ایجاد گروهکی کرده و نامی روی آن گذاشته و به خورد مردم میدهند و خود را استاد مینامند.البته فردی که مربی همه اینها بوده و به دلایلی به خارج از ایران سفر کرده است قرار است در چندماه آینده به ایران برگردد و دوباره فعالیت خود را در شهر قزوین شروع کند که در صورت همکاری با سازمان ما خبر آنرا در سایتمان منعکس خواهیم کرد تا شما عزیزان در جریان قرار بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *