اولین دوره مبارزات با سلاح (دومین سری از مسابقات وو وی تائو)

اولین دوره مسابقات با سلاح در تاریخ ۲۸ مرداد ماه برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات که دومین سری از مسابقات سازمان وو وی تائو می باشد بین هنرجویان این سازمان برگزار می گردد و سبکهای دیگر اجازه حضور در این مسابقات را ندارند. همانطور که گفته شد این دوره در تاریخ ۲۸ شهریور در سالن ورزشی مسجد جامع جوادیه (فردانش) برگزار می شود. شرکت کنندگان برای اطلاع از شرایط و قوانین مسابقه به مربیان خود رجوع کنند.

” اگر واقعا احساس می‌کنید در استفاده از چوب مهارت دارید خود را برای رویارویی با حریفان آماده کنید “

poste2r

6 Responses

  • با سلام.علیرضا عزیز ما وینگ چون کار نمیکنیم لطفا از استادان بزرگ وینگ چون ایران خواسته تان را بطلبید.ممنون از پیام شما

 • با سلام و احترام خدمت اقا میثم
  میخواستم بدونم عکس های مبارزه با چوب رو کی میزارید تو سایت
  ممنون

 • با درود و احترام به استاد قهرمانی. استاد با سپاس از برگزاری این مسابقات. بله با مسابقه است که یک رزمی کار محک می خورد. حتا اگر مسابقه ای هم در کار نباشد یک رزمی کار واقعی باید درعین جوانمردی و انسانیت با دیگر رزمی کاران بویژه از سبک های دیگر دعوت به مبارزه کند. نکته مهم اینجاست که آن دو مبارز چون قصد کشتن و جنگ واقعی را باهم ندارند به اجبار باید برای هم محدودیت گذاری کنند. پس ما به ناچار مجبوریم حتا همین وو وی تائو ی غیرمحدود را محدود کنیم. در اینجاست که مبارز واقعی خودش را می تواند محک بزند چون شاید نتواند منتظر بماند که روزی یک مبارزه ی واقعی برایش پیش بیاید، تازه به فرض هم پیش بیاید، مثلا دزدی به خانه ای دستبرد زد آیا ما حق کشتن او را داریم؟؟؟ نه! یعنی حتا در واقعی ترین شرایط نیز ما حق کشتن نداریم. پس بنابراین برگزاری مسابقه لازم و ضروری است. من در کتابی خواندم بروس لی هم در مبارزات با حریفانش محدودیت گذاری می کرد. واقعا هم باید چنین باشد چون هدف از مبارزه در قرن 21 محک زدن است و نه کشتن.با سپاس از استاد گرامیمان.

 • ba salam
  in behtarin kariye ke mishod kard. ye razmikar bayad khodesho mahak bezane, vaghti ensan tu ye mobarezeye vaghei gharar migire, kheili chiza yad migire hata agar in mobareze ba ghavanine khas bashe.

  kareton aliye
  lotfan hamishe in mobarezat ro dashte bashin.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *