عکسهایی از سومین سمینار سال ۱۳۹۲ (یکم آذر ماه)

به لطف پروردگار و به همت هنرجویان و مربیان و حضور خستگی ناپذیر سی فو قهرمانی ، سومین سمینار سال ۱۳۹۲ نیز در سالن زیتون برگزار شد.  عکسهایی از این سمینار را می توانید مشاهده نمایید.

سومین سمینار سال ۱۳۹۲

3 Responses

 • سلام
  خسته نباشید و سال نو مبارک
  من چند سال پیش مدت کمی در باشگاهی در اکباتان به فراگیری وینگ چون پرداختم ولی بنا به دلایلی مجبور به ترک آن شدم. جدیدا متوجه شدم اونجا جیت کاندو آموزش میدن ظاهرا توسط همان استاد قبلی. میخواستم بدونم جیت کاندو هم زیر مجموعه شماست ؟ اگر نه من نزدیک ترین جایی در منطقه 22 که بتونم این هنر رزمی وینگ چون را یاد بگیرم کجاست؟

  ممنون

  • با سلام
   آقای جلالی آنزمان که شما در اکباتان تمرین میکردید احتمالا زیر نظر یک مربی که استاد هم نبوده و نخواهد شد تمرین میکردید که باز همان وو وی تائو بوده ولی چون مربی ما شخصی بود که قبلا کونگ فو توآ تمرین میکرد و با یکسال تمرین نزد ماو آمادگی مربیگری بقدری با تعداد معدود فنونی که از سبک ما فراگرفت در خود احساس قدرت کرد که بر خلاف قوانین سازمانی ما عملیاتی کرد که ما مجبور شدیم او را از سازمانمان اخراج کنیم و او با تعداد معدود فنون ما نزد جیت کان دو کاران ایران به عنوان استاد نمونه جیت کان دو شناخته شده و کار خود را در همان اکباتان ادامه میدهد و احتمالا با همان تعداد معدود فنون کار مارا با نام جیت کان دو عرضه میکند زیرا جیت کان دو ایران چیزی برای علاقمندان جز نام بروس لی برای عرضه کردن ندارد.جهت اطلاع رسانی خدمتتان عرض شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *