عکس هایی از اولین سمینار سال ۱۳۹۹

با شیوع بیماری کرونا و شرایط پیش آمده و تصمیم شورای هماهنگی سازمان آخرین سمینار سازمان در سال ۱۳۹۸ برگزار نگردید و آزمون به تصور کاهش این بیماری به تعویق افتاد . اما با گذشت زمان این بیماری ریشه کن نگردید و همچنان مردم گرفتار این بیماری هستند. لذا بعد از اعلام برای شروع فعالیت های باشگاهها تصمیم بر آن شد با توجه به رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک اولین سمینار سازمان در سال ۱۳۹۹ برگزار شود .

این سمینار به صورت تفکیک شده در تاریخ ۲۳ خرداد ماه و در محل آکادمی مرکزی از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ برگزار گردید و تعدادی از هنرجویان موفق به کسب شالبند و درجات بالاتر شدند. لازم به ذکر است تمامی وقایع و ترفیع درجه ها و شالبند ها زیر نظر بنیانگذار این سیستم سی فو قهرمانی بوده و ایشان تمامی نکات لازم برای بهبود در روند کارهای سازمان را طبق سلسه مراتب سازمانی پیگری و هدایت میکنند . در انتهای برگزاری هر سمینار گزارش کار کاملی از نحوه برگزاری سمینار در اختیار ایشان قرار میگیرد.

گوشه ای از اولین سمینار سازمان وو وی تائو به روایت تصویر:

با آرزوی موفقیت

آکادمی مرکزی سازمان وو وی تائو

2 Responses

  • سلام عرض میکنم خدمته سی فو سعادت عزیز دو تا سوال داشتم‌ اونم اینکه در این ایام کرونا ایا کلاس ها برگزار میشود یا خیر؟ و اینکه ایا شما کلاس نجوانان دارید یا خیر ؟با تشکر از زحمات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *