قطع همکاری سازمان وو وی تائو با سی‌فو هادی باغ‌سروی

در تاریخ چهارم مهرماه، جلسه سازمانی به مدت دو ساعت برگزار شد. در این جلسه مصوب شد که همکاری با سی‌فو هادی باغ سروی دیگر ادامه پیدا نکند. این تصمیم با رای مثبت تمامی اعضای هیئت رئیسه صورت پذیرفت و از این تاریخ به بعد ایشان در سازمان وو وی تائو فعالیت نمی‌کنند و زیر نظر سازمان وو وی تائو نیستند و هیچ سمتی در این سازمان ندارند.

سازمان وو وی تائو برای ایشان آرزوی موفقیت دارد و امیدواریم شاهد موفقیتهای ایشان در ادامه راهشان باشیم.

11 Responses

 • سلام پس الان اينكه سي فو هادي باغ سروي در پارك ايران زمين شهرك غرب به تدريس وينگ چون مشغول هستند رسمي نيست؟ ولي اين تدريس به لحاظ تكنيكي درسته انجام ميشه و قابل اعتماد هست اموزش هاشون؟ لطفا منو راهنمايي كنيد. ممنونم

  • با سلام.ما مدت 5 سال است که ایشان را از سازمانمان اخراج کرده ایم و اتفاقا یکی از دلایل اخراج ایشان همین بود که اموزش ایشان ضعیف بود و موافق اموزش سلاح به مبتدی ها نبود و بسیاری از اموزشها در راستای برنامه اموزشی سازمانی نبود.

 • دوستان عزیز علت اصلی بیرون امدن استاد بزرگ سیفو هادی باغ سروی به ابنگونه میباشد که در سازمان سیفو قهرمانی کسی توان ایستادن در مقابل اقای باغ سروی رو نداشتن و این برای سازمان روی خوشی نداشت و منجر به بیرون انداختن شد …

  • آخر کدام احمقی چنین تصوری دارد؟همین الان هم این باصطلاح استاد توان مقابله در برابر سی فو های سازمان بنده را ندارد چه برسد یکسال پیش . واقعا که بعضی از شماها چقدر بامزه و مسخره هستید!!! البته همه میدانند که ایشون بیرون نیامدند بلکه بنده عذرشان را خواستم والا اینقدر سوزش نبود که نیازی به این ادعاهای خنده دار بچگانه باشد.

 • هر از گاهی که سری به این سایت میزنم میبینم با یکی از سیفو ها قطع همکاری کردین … دلیلش چیه واقعا

  • کلا دو تا از سیفو ها از سازمان رفتن بیرون.
   سیفو اسماعیلی که برای زدن سبک خودشون از سازمان جدا شدن.
   سیفو باغ سروی هم توسط هیئت رئیسه کنار گذاشته شدن. دلایل کنار گذاشتنشون هم سیفو قهرمانی در کامنتهای زیر توضیح دادن. دلیل دیگه ای میخواین؟

   • میثم عزیز احتمالا یرخی به دنبال حاشیه هستند و شنیدن جوابی صریح و منطقی برایشان دشوار است.البته به محض اینکه شما حاشیه بروید صدایشان بلند میشود که چرا شما به حاشیه میروید.خلاصه روزگار سختی است با این مردم کنار آمدن و در صلح و صفا و دوستی زندگی کردن.

 • ایشون تو ابماس هم که زیر دستشون بودیم گنده تر از سطحش عمل کرد و کنار گذاشته شد.اینجا هم همینطور بوده احتمالا.الکی کسی رو از جاییی کنار نمیزارن.

  • این ریزش نیست وقتی کسی قوانین سازمان مارا رعایت نکند کنار گذاشته میشود و برایمان مهم نیست که در چه سطحی باشد زیرا نبود یک شخصی که همکاری نمیکند از بودنش و تکروی کردن بهتر است.

  • این ریزش نیست بلکه تصفیه است.شما برای ساختن یک عمارت نیاز به مواد خاصی دارید که از آلیاژ مورد نظرتان باشد و در صورت مشاهده ناخالصی بایدآنها را تصفیه کنید تا عمارتتان آنطور که میخواهید ساخته و پرداخته شوند نه آنطور که میخواهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *