علی اسماعیل بیگی از سازمان وو وی تائو اخراج شد

به اطلاع اعضای مشغول در سازمان وو وی تائو و همچنین عموم بازدیدکنندگان سایت می رساند که آقای علی اسماعیل بیگی به دلیل بی انضباطی های اخلاقی و همچنین سو استفاده از قوانین و مقررات سازمان ، از سازمان وو وی تائو اخراج شده اند و در حال حاضر هیچ گونه سمت یا فعالیت رسمی در این سازمان ندارند. هنرجویانی که تحت مربیگری ایشان فعالیت داشته اند می توانند به سایر مربیان و نمایندگان رسمی سازمان (که در لیست نمایندگان ذکر شده اند) مراجعه کنند و با معرفی خود به ادامه فعالیت بپردازند. قابل ذکر است که آقای علی اسماعیل بیگی دیگر هیچ سمت یا هیچگونه ارتباطی با سازمان وو وی تائو ندارند و از این اطلاعیه به بعد هیچ گونه شکایت یا اعتراضی نسبت به ایشان پذیرفته نخواهد شد.

WuweiTao-Ali EsmaeelBeigi
علی اسماعیل بگی از سازمان وو وی تائو اخراج شد

 

باز هم قابل ذکر می باشد که هنرجویانی که تحت مربیگری ایشان فعالیت داشته اند می توانند به سایر مربیان و نمایندگان رسمی سازمان (که در لیست نمایندگان در اینجا ذکر شده اند) مراجعه کنند و با معرفی خود به ادامه فعالیت بپردازند.

2 Responses

  • بابا یکی تورو خدا جلو این یارو رو بگیره. مشکل ایجاد میکنه برا هرکی که میشناسه. من از شاگردای قدیمش بودم. همه میگن مشکل اخلاقی داره.

    • بله مشکل اخلاقی ایشان هم که دلیل مهم اخراج ایشون از سازمانمان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *