کلیپی کوتاه از تمرینات MMA و ناک اوت های آن

برای شرکت در مسابقات MMA و امثلهم باید تمرینات بسیار سنگینی داشته باشید. شاید روزانه به ۴ ساعت تمرین منظم و سنگین به همراه برنامه غذایی کاملا اصولی نیاز باشد. فشاری که بدن می تواند در چندین سالی که در اوج مسابقات قرار دارد را تحمل کند خارج توان بسیاری ست و معمولا روحیات افراد به آنها این راه را نشان می دهد تا اگر می خواهند خود را درون این فشار قرار دهند.

سوال اینجاست:

نتیجه چیست؟؟؟

داشتن یک بدن قدرتمند و زیبا و ورزیده که بتواند در مواقع لزوم به کمک شما بیاید تا بتوانید از جان یا ناموس خود دفاع کنید بسیار خوب است و ۱۰۰ البته لازم. بدن و فکری که با کمک آن بتوانید به کمک مظلومی بشتابید و جوانمرد باشید مطلوب همگان است. (بخوانید فردین بازی. آره فردین بازی. کی بدش میاد که همون تفکری که شما و من میدونیم چیه واقعا درون ما باشه؟) هیچ رزمی کار یا هیچ سبک رزمی با چنین تفکری مخالف نیست و آن را نفی نمی‌کند. ذات اصلی هنرهای رزمی خصوصا هنرهای رزمی چین در هر سبکی در ابتدا خود سازیست.

mma

واقعا نتیجه این همه تمرین فشرده چیست؟

خود سازی؟ ارضای نفس سرکش؟ غلبه بر دیگران؟ به دست آوردن پول؟ معروفیت؟ دیگر آزاری؟ قلدری؟ واقعا هدف چیست؟

-boxing-pictures

کلیپ زیر دیدنیست. سازنده این کلیپ معلوم نیست از کدام بعد به ورزش رزمی نگاه می کرده است؟ نشان دادن تمرینات سخت این ورزش کاران و سپس نشان دادن له شدن و یا شکست آنها و یا صدمه دیدن آنها به بد ترین نحو.

تصمیم با شماست. از چه بعدی به این مساله نگاه می کنید!!!

[button link=”http://dl.gameemag.ir/WuWeiTao/1393/7-Mehr/iwta.ir-MMAhotspot-480P.mp4″ type=”icon” newwindow=”yes”] SD 480P[/button] [button link=”http://dl.gameemag.ir/WuWeiTao/1393/7-Mehr/iwta.ir-MMAhotspot-720P.mp4″ type=”icon” newwindow=”yes”] SD 720P[/button]

2 Responses

  • سلام استاد عزیز هم شما میدونی هم من حقیر فقط پول،شهرت و دیگر هیچ،زیبا ست به طوری که خستگی روحی وجسمی انسان رو به در میکنه،به خدا یه دونه ای دوردونه ای،ارادتمندشما زرگر.

  • خیلی خوب بود
    هدف بیشتر اینها پول و شهرته
    اخلاق ورزشی هم خیلی بینشون دیده نمیشه ، حتی دیده شده زن بی دفاع رو هم کتک زدند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *